معرفی سامانه وضعیت دارایی سهامداران

با استفاده از اين سامانه، سهامداران (حقيقي و حقوقي) شركتهاي پذيرفته شده در بورس، پس از دريافت شناسه كاربري، مي توانند بصورت اينترنتي از آخرين وضعيت دارايي سهام خود مطلع شوند.

درباره سامانه

درخواست استفاده از سامانه

سهامداران برای استفاده از این سامانه باید شناسه و رمز كاربري دریافت نمایند. فرآیند دریافت شناسه و رمز كاربري به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر می باشد.

اطلاعات بیشتر

توصیه مهم

از کاربران محترم تقاضا می شود،برای امنیت بیشتر، پس از ثبت نام در اولین ورود خود به سامانه رمز عبور خود را تغییر دهند. برای تغییر رمز عبور روی نام خود در گوشه سمت چپ، بالای صفحه یا لینک زیر را کلیک نمایید.

تغییر رمز عبور

قابلیت های مهم سامانه

  • سبد سهام
  • نمایش آخرین وضعیت دارایی سهامداران حقیقی و حقوقی
  • امکان جستجو چاپ و دریافت خروجی اکسل سبد سهام
  • مشاهده سبد سهام
  • پاسخ به پرسش های متداول
  • در این بخش میتوانید پاسخ به پرسشهایی که عموما
  • برای کاربران پیش می آید را بیابید
  • پرسش های متداول

آخرین اخبار سامانه

۱۳۹۵/۰۷/۱۲
از این پس این امکان وجود دارد که تغییرات در وضعیت دارایی سهامدارن به صورت روزانه و از طریق پیامک برای ایشان ارسال ‌گردد.کاربران میتوانند به منظور فعال سازی یا غیر فعال نمودن این سرویس به منوی ویرایش مشخصات خود مراجعه کنند لازم به ذکر است کاربرانی که شماره تلفن همراه معتبری وارد نکرده اند امکان دریافت این پیامکها را نخواهند داشت.
۱۳۹۵/۰۴/۲۲
با استفاده از این برنامه شما می توانید به انواع خدمات ارایه شده توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سهامی عام) به سهامداران بازار سرمایه دسترسی داشته باشید. در اولین گام شما می توانید در این نرم افزار وضعیت دارایی سهام خود را مشاهده بفرمایید. برای استفاده از این برنامه شما حتما باید قبلا در سامانه IPS این شرکت ثبت نام کرده و شماره موبایل خود را در آن ثبت نموده باشید.
۱۳۹۴/۰۱/۱۹
از این پس سهامداران خارجی می توانند با مراجعه به سامانه انگلیسی وضعیت دارایی سهام و معاملات سهام خود را در آخرین روز معاملاتی به زبان انگلیسی مشاهده کنند.
۱۳۹۳/۱۰/۲۰
با راه اندازه سامانه مدیریت تبادل پیامک شرکت سپرده گذاری، از این پس کاربران سامانه وضعیت دارایی سهامداران (IPS) می توانند علاوه بر ایمیل، از طریق پیامک نیز رمزعبور خود را بازیابی نمایند.