پرسش های متداول

سیستمی تحت وب می باشد که سهامداران پس از دریافت حساب کاربری این سیستم، می توانند با مراجعه به آن از آخرین میزان دارایی، داریی قابل معامله و اطلاعات کارگزار ناظر خود در هر نماد مطلع شوند.

در صورتی که این سرویس برای کاربر سامانه IPS فعال باشد، تغییرات پورتفو سهامدار هر روز به صورت پیامک برای ایشان ارسال خواهد شد.

برای استفاده اخیر. فعلا این سرویس به صورت کاملا رایگان در اختیار سهامداران محترم قرار گرفته است.

برای این کار سهامدار ابتدا باید در سامانه IPS ثبت نام نماید. برای آگاهی از نحوه ثبت نام لطفا به بخش سوالات شناسه کاربری سیستم وضعیت دارایی سهامداران (IPS) مراجعه فرمایید.

در سامانه IPS با مراجعه به منوی مشخصات می توانید نسبت به فعال یا غیر فعال کردن این سرویس اقدام نمایید. برای مشاهده راهنمای مصور کلیک کنید.

به دفاتر پیشخوان دولت معرفی شده توسط ما در سراسر کشور مراجعه نمایید.

در این سیستم برای راحتی کاربران، امکان جستجو بر اساس نام نماد ایجاد شده است و علاوه بر آن امکان مرتب سازی با کلیک کردن روی هر یک از ستون های جدول سبد سهام، تعبیه شده است. همچنین امکان چاپ سبد سهام سهامدار و یا تهیه فایل اکسل از سبد سهام سهامدار نیز وجود دارد

روی لینک بازیابی رمز عبور صفحه ورود کلیک نمایید. شما هم از طریق ایمیل و هم از طریق پیامک می توانید اقدام به بازیابی رمز عبور نمایید. توجه داشته باشید ایمیل و شماره تلفن همراهی که وارد می کنید همان باشد که در فرم ثبت نام پر کرده اید. اگر از طریق ایمیل اقدام می کنید با وارد نمودن نام کاربری و ایمیل می توانید نسبت به دریافت رمز جدید اقدام نمایید. در صورت عدم دریافت ایمیل، بخش اسپم های ایمیل خود را چک نمایید. در صورتی که از طریق پیامک اقدام میکنید با وارد کردن نام کاربری و شماره تلفن همراه کد فعال سازی تغییر رمز عبور برای شما پیامک می گردد. فرآیند بازیابی رمز عبور با پیامک در این بخش تشریح شده است.

به صفحه تماس با ما رفته و پرسش خود را برای ما بفرستید، در اولین فرصت به شما پاسخ داده خواهد شد.